Wieniec pogrzebowy serce z róż

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

Pragniesz na uroczystość pogrzebową bliskiej Ci osoby wysłać wyjątkową kompozycję? Wybierz wieniec pogrzebowy Serce z róż, który jest stworzony z czerwonych róż. Cała kompozycja wykonywana jest gałęziach igliwia, z dodatkiem gipsówki oraz zielonych ozdób w postaci liści. Do wieńca załączamy również szarfę pogrzebową wraz z Twoimi słowami ostatniego pożegnania. Wielkość wieńca pogrzebowego:
Mały - składa się z ok. 55 kwiatów z przybraniem i szarfą
Średni - składa się z ok. 80 kwiatów z przybraniem i szarfą
Duży - składa się z ok. 100 kwiatów z przybraniem i szarfą
Wieniec pogrzebowy przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Każda kompozycja przygotowana jest ze starannością przez nasze kwiaciarnie. Kwiaty, których używamy są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych dostawców z regionu. Wszystkie tworzone przez nas kompozycje zawierają świeże kwiaty i dobierane są przez doświadczonych florystów tak, by cieszyły swoim wyglądem jak najdłużej. W związku z sezonowością kwiatów i występowaniem ich w różnych rodzajach oraz odcieniach, doręczona kompozycja może różnić się od tej widocznej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Otrzymaj zniżkę do 10% bezterminowo DLA CIEBIE w kwiaciarni Warszawa. Jak tego dokonać? Wystarczy założyć konto w naszym sklepie albo się zalogować i wówczas złożyć zamówienie. Wydając 100 zł na kwiaty, dostajesz 1% opustu przy nowych zamówieniach. Możesz nabyć aż 10%.