Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

  • Szarfa 0 zł
Opis wersji produktu

Kwiaty wyrażają więcej niż tysiąc słów. Wyraź swój żal i smutek po stracie zmarłego składając na jego grobie wiązankę pogrzebową. Kompozycja składa się z jasnych róż oraz gerber z zielonym przybraniem, które zwieńcza pożegnalna szarfa, którą dodajemy gratis. Zamieść na szarfie własną treść, by kompozycja nabrała osobistego charakteru. Wielkość wiązanki pogrzebowej:
Mała - składa się z ok. 20 kwiatów z przybraniem i szarfą
Średnia - składa się z ok. 30 kwiatów z przybraniem i szarfą
Duża - składa się z ok. 40 kwiatów z przybraniem i szarfą
Wiązanka pogrzebowa przedstawiona na zdjęciu jest w wersji średniej.

Każda kompozycja przygotowana jest ze starannością przez nasze kwiaciarnie. Kwiaty, których używamy są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych dostawców z regionu. Wszystkie tworzone przez nas kompozycje zawierają świeże kwiaty i dobierane są przez doświadczonych florystów tak, by cieszyły swoim wyglądem jak najdłużej. W związku z sezonowością kwiatów i występowaniem ich w różnych rodzajach oraz odcieniach, doręczona kompozycja może różnić się od tej widocznej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Otrzymaj zniżkę do 10% bezterminowo DLA CIEBIE w kwiaciarni Warszawa. Jak tego dokonać? Wystarczy założyć konto w naszym sklepie albo się zalogować i wówczas złożyć zamówienie. Wydając 100 zł na kwiaty, dostajesz 1% opustu przy nowych zamówieniach. Możesz nabyć aż 10%.